Co się dzieje w Perfect Lady?

16-06-2020

Co się dzieje w Perfect Lady?

 
Od pewnego czasu można zauważyć wyraźnie zachodzące zmiany w Perfect Lady. Postanowiliśmy zmienić się dla Was aby spełnić Wasze oczekiwania i stać się lepszymi! Chcemy abyście byli częścią tych zmian, dlatego pragniemy Wam pokazać, co się u nas dzieje. Przypominamy, że marka Perfect Lady powstała w 2001 roku i od razu stała się popularna na rynku kosmetycznym. Nasze produkty od samego początku wzbudziły Wasze zainteresowanie, zaufaliście im i serdecznie za to dziękujemy!

 
Jakie zmiany są za nami w ostatnich 4 latach?

- 2016 -  Perfect Lady trafiło pod skrzydła firmy Becapro Sp. z o.o, która sukcesywnie zaczęła rozbudowywać markę i ulepszać produkty.

- 2017 -  Zmiana Logo! Jest ono dla nas bardzo ważne, ponieważ symbolizuje kobietę barwną, przypominającą motyla, żyjącą blisko natury. Każda kobieta ma wiele twarzy, każda jest idealna, każda jest piękna... Każdą z Was symbolizuje logo Perfect Lady. Oczywiście nie zapominamy o mężczyznach i dla nich również są skierowane nasze produkty, pracujemy również nad specjalną linią dla mężczyzn.

- 2018 -  Tu się dopiero działo!

Wprowadziliśmy uwielbiany przez Was A’rcyGel!

Ulepszyliśmy lakiery hybrydowe Lakiery Gel-Lac Perfect Lady, aby zwiększyć ich trwałość i wytrzymałość!

Dodatkowo stworzyliśmy dla Was Bazy wzmacniające Perfect Base w 3 kolorach, które stały się hitem! 

Powstała ekskluzywna kolekcja Le Parfum Grasse - perfumowa linia kosmetyków do dłoni i ciała o zmysłowych zapachach.

Ulepszyliśmy formułę balsamów do ciała Aromatique oraz dodaliśmy kolejne rodzaje z drobinkami złota!

- 2019 -  To był rok działań pro-ekologicznych! Przenieśliśmy siedzibę firmy tuż pod Dolinę Kłodawy aby być bliżej z naturą. Rozwinęliśmy zaplecze produkcyjne oraz wprowadziliśmy w nasze życie szereg działań mających przyczynić się do ochrony naszej planety!  Zmieniliśmy instalację grzewczą z paliwa węglowego na gaz ziemny, aby zmniejszyć ilość emitowanego CO2 oraz zamontowaliśmy specjalne filtry wodne na parkingu, które oczyszczają wodę deszczową z ewentualnych zanieczyszczeń z samochodów takich jak olej, paliwo itp. Dopiero tak przefiltrowana woda trafia do środowiska. To wszystko robimy dla naszego wspólnego dobra.

- 2020 - Z dumą możemy przedstawić nasze osiągnięcia w tym roku! Wprowadziliśmy ponad 70 nowych produktów do stylizacji paznokci! Między innymi systemy do przedłużania i zdobienia paznokci, preparaty pomocnicze, produkty do pielęgnacji i ochrony płytki paznokcia, płyny i akcesoria pomocnicze. Do grona nowo wprowadzonych produktów zaliczamy również nasze niezawodne preparaty ze składnikami odkażającymi- FreshSPRAY oraz FreshGEL.

W naszych kultowych  produktach  odmieniliśmy ich stare oblicze i nadaliśmy im nowoczesny design łączący profesjonalność z odważnymi kolorami, który przypadnie do gustu stylistkom szukającym innowacyjnych, niebanalnych rozwiązań. Nasz nowy design łączy ze sobą 3 kolory: złoto, turkus oraz róż! Kolory prezentują odpowiednie grupy produktowe:

złoty - stylizacja paznokci, produkty z zdobień i przedłużania naturalnych paznokci

różowy - preparaty przygotowujące - czasami inwazyjne wymagające specjalistycznej wiedzy i umiejętności, do stosowania głównie przez profesjonalistów.

turkusowy - preparaty pielęgnacyjne, służące do odżywiania i zabezpieczania płytki paznokci, mające zastosowanie zarówno w profesjonalnych salonach, jak również do codziennego, domowego stosowania.

Zmieniliśmy również adres sklepu internetowego, abyście w łatwy i szybki sposób mogli nas odnaleźć! Znajdziecie nas pod www.perfect-lady.pl

Nasz zespół badań i rozwoju, technologów, marketingowców i handlowców miesiącami ciężko pracował nad stworzeniem produktów które łączą nowoczesne technologie ze skutecznością działania. Wszystko po to abyście byli jeszcze bardziej zadowoleni i chętniej sięgali po produkty Perfect Lady. Chcemy się dalej rozwijać - dla Was, bo to Wy tworzycie naszą markę!

 

Z Wami jesteśmy silniejsi, dziękujemy!

 

 

Załóż konto na www.perfect-lady.pl aby nie przegapić naszych nowości i promocji, które przygotowujemy dla zarejestrowanych klientów.

Śledź nas na facebooku aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami!
www.facebook.com/PerfectLadyProfessional