O Nas

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki Perfect Lady dedykowane do użytku profesjonalnego oraz pielęgnacji domowej.

Kosmetyki te spełniają wymagania i normy bezpieczeństwa określone przepisami prawa dopuszczającymi kosmetyki do obrotu i stosowania na terenie Polski i Europy. Ich produkcja odbywa się zgodnie z zasadami GMP (Good Manufacturing Practice) Dobrej Praktyki Produkcji. Posiadamy certyfikat ISO 22716:2009 w zakresie projektowania, produkcji, kontroli jakości i magazynowania wyrobów toaletowych i kosmetycznych. Zapewniamy starannie dobrane surowce, receptury projektowane, według najwyższych standardów oraz ścisłą kontrolę jakościową, na każdym etapie powstawania i przechowywania naszych produktów. Surowce oraz opakowania do produkcji kosmetyków są pozyskiwane od sprawdzonych i renomowanych dostawców m.in. z USA, Polski, Niemiec, Holandii i Włoch.

Kosmetyki Perfect Lady nie są testowane na zwierzętach, nie eksportujemy ich do krajów gdzie są przeprowadzane testy na zwierzętach.

Z okazji 20-lecia marka Perfect Lady przeszła rebranding, aby nie tylko zachwycić nowatorską odsłoną, ale także aby wnieść innowacje i wysoką specjalizację do kategorii kosmetycznej.

New look marki połączony został z wprowadzeniem szeregu nowości produktowych. A to wszystko dzięki inwestycjom w nowoczesne zaplecze produkcyjne i badawczo-rozwojowe oraz rozwój kompetencji. Wprowadzane na rynek kosmetyki SPA&Wellness inspirowane są trendami światowymi i badaniami naukowymi. Marka postanowiła iść z duchem nowoczesności, m.in. wprowadzając liposomy i nowoczesne surowce, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. A ponieważ kosmetyki Perfect Lady są produkowane w otulinie rezerwatu przyrody Dolina Kłodawy, ta bliskość natury szczególnie zobowiązuje.

Nieustannie dążymy do neutralizacji wpływu naszej działalności na środowisko naturalne. Nasz kodeks ekologiczny to zmniejszanie emisji CO2, zużycia plastiku oraz papieru. Dlatego produkty wysyłane do klientów, pakujemy w kartoniki już wcześniej używane lub nadające się do recyklingu. W duchu less waste wykorzystujemy je ponownie zamiast wyrzucać. Ograniczamy wydruki papierowe, zastępując dokumenty i materiały reklamowe wersjami elektronicznymi. W trosce o środowisko zainwestowaliśmy w wymianę instalacji grzewczej z paliwa węglowego na gaz ziemny, aby zmniejszyć ilość emitowanego CO2 do środowiska. Nasz system filtrowania wody deszczowej z placów i parkingów wokół naszej firmy, oczyszcza ją tak aby do środowiska nie przedostawały się m.in. zanieczyszczenia z aut, takie jak olej, paliwo itp. W celu ograniczenia zużycia energii elektrycznej wymieniamy oświetlenie na ekologiczne, stosujemy czujniki ruchu oraz inwestujemy w energooszczędne maszyny i urządzenia.

Zależy nam, aby produkty, wprowadzane na rynek były wyjątkowe, nie tylko ze względu na wysoką jakość i skuteczność działania. Pragniemy, aby nasze konsumentki pokochały nasze produkty i jednocześnie utożsamiały się z filozofią marki i jej wartościami.

Mamy nadzieję, że pokochasz produkty Perfect Lady i będziesz tu wracać po swoje ulubione kosmetyki.

W mediach społecznościowych wiele produktów i efektów ich zastosowania można znaleźć pod hasztagiem #jestemperfect

Życzymy udanych zakupów!