Okiem Kosmetologa - "A’rcyGel, czyli kolejna metoda przedłużania paznokci"

04-06-2020


A’rcyGel, czyli kolejna metoda przedłużania paznokci.

Na rynku kosmetycznym jest coraz więcej nowości, A’rcyGel jest jedną z nich. Wiele stylistek szuka idealnego dla siebie produktu do przedłużania paznokci, jeżeli jeszcze nie pracowałaś na akrylożelach - ten artykuł jest dla Ciebie. Zobacz jakie to proste!

 

Dlaczego on?

Na to pytanie jest szybka i prosta odpowiedź - bo jest arcy-rewelacyjny! A’rcyGel to połączenie akrylu i żelu, dzięki któremu otrzymaliśmy produkt posiadający najlepsze cechy jednego i drugiego! Jest bardziej gęsty od żelu, więc można modelować tak długo, jak chcesz bez obawy, że zacznie spływać lub zastygać. Utwardza się dopiero pod lampą LED/UV, więc zyskujemy sporo czasu na perfekcyjne modelowanie paznokci. Ogromnym plusem jest też czystość pracy! Pył tworzący się podczas piłowania jest cięższy, w porównaniu do tego, który tworzy się przy zwykłym żelu. Dzięki temu nie unosi się on w powietrzu, tylko opada szybko na dół. Przy pracy ze zwykłym proszkiem akrylowym największy problem stanowił mocny, drażniący zapach oraz zmiana konsystencji masy akrylowej pod wpływem temperatury powietrza. Z ArcyGelem nie ma tego problemu! Produkt zachowuje się tak samo w zimnych, jak i ciepłych warunkach, a także jest pozbawiony drażniącego zapachu. Utwardzanie A’rcyGelu wiąże się z niską temperaturą polimeryzacji, dzięki temu klientka nie musi obawiać się pieczenia paznokci przy wkładaniu ich do lampy. Pracując z tym produktem mamy 100% kontrolę nad nim.

W Perfect Lady znajdziecie A’rcyGele w 6 różnych najmodniejszych kolorach: Clear, Cover Nude, Cover Pink, Glitzy Peach, Soft Pink oraz White. Te bajkowe róże stworzą wyjątkową, delikatną i naturalną stylizację. Niezawodny przy tej metodzie jest specjalny, dwustronny pędzelek ze szpatułką, który pomoże wydobyć całą masę z pojemniczka. A’rcyGel zapakowany jest w słoiczek, z którego w łatwy sposób można wybrać cały akrylożel, dzięki temu przy końcówce produktu nic nie zostaje w środku.

Jak to działa?

Z A’rcyGelem można przedłużać paznokcie na szablonie, za pomocą specjalnej formy, a także na tipsie. Każda metoda jest inna, lecz każda jest prosta i przyjemna. Z akrylożelami pracujemy podobnie jak z masą akrylową - szpatułką nakładamy produkt na paznokieć i zwilżonym w cleanerze pędzelkiem formujemy szkielet. Utwardzamy i zaczyna się zabawa! Na szkielecie możemy budować kształt paznokcia, mieszać ze sobą kolory, wykonać stylizację typu french, wtapiać ozdoby i wiele innych - ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Marka Perfect Lady oferuje szkolenia ze stylizacji paznokci m.in. metodą akrylożelową. Pamiętaj, że profesjonalizm zaczyna się od Ciebie!


Dlaczego warto wybrać się na szkolenie?

Szkolenia to prawdziwa inwestycja w rozwój samego siebie i efektywność swojej pracy. Na rynku kosmetycznym powstaje coraz więcej nowości, a wraz z nimi coraz więcej stylistek. Aby wyróżnić się wśród konkurencji warto podwyższać swoje kwalifikacje oraz wprowadzać najnowsze rozwiązania do swojego salonu. Poszerzanie oferty wykonywanych usług na pewno przyczyni się do zwiększenia liczby zainteresowanych klientek. No i nie zapomnijmy o jakości Nikt nie nauczy nas tyle, co doświadczony instruktor, który pokaże najlepsze rozwiązania w pracy z A’rcyGelem. Postaw na jakość, postaw na siebie!