Okiem kosmetologa- "Trio Idealne"

22-10-2020

Robiąc manicure najważniejszy jest dla nas efekt końcowy, czyli kolor nałożonego lakieru, precyzja pomalowania i trwałość stylizacji. Często zapominamy, że oprócz prawidłowej techniki nałożenia i opracowania bazy, żelu lub innego produktu do stylizacji jest jeszcze jedna, tak samo ważna czynność. Mówimy tu oczywiście o prawidłowym opracowaniu płytki paznokcia. Każda doświadczona stylistka skupia na tym szczególną uwagę. Ważne jest prawidłowe opiłowanie paznokci, zmatowienie płytki, odpylenie i odtłuszczenie. I tu wkracza nasz cichy bohater- TRIO IDEALNE! To ostatni krok przygotowujący płytkę przed nałożeniem wybranego produktu do stylizacji. Jego zadaniem jest zwiększenie przyczepności do naturalnej płytki.

W skład naszego TRIO IDEALNEGO wchodzą:

  1. Step 1 HelpLIQUID +

  2. Step 2 NailPREP

  3. Step 3 NailPRIMER Acid Free lub Step 3+ NailPRIMER D-panthenol & Vitamin E

 

Poniżej zdradzamy wszystkie sekrety naszych produktów przygotowujących i tłumaczymy, w jaki sposób je używać! Należy pamiętać, że są to produkty profesjonalne i bardzo ważne jest stosowanie ich w prawidłowy sposób.

 

 

Step 1 HelpLIQUID + to preparat ze składnikami o działaniu przeciwgrzybiczym, antywirusowym i antybakteryjnym. Zalecany jest do stosowania przy każdej stylizacji, w szczególności przy problematycznej płytce podatnej na zakażenia grzybicze. Substancje zawarte w preparacie wykazują skuteczność potwierdzoną badaniami m.in. przeciwko Pseudomonas aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej), Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), Escherichia coli (pałeczka okrężnicy), Enterococcus hirae (paciorkowiec kałowy), Asperigillus niger (grzyb kropidlak czarny), Candida albicans (drożdżak). Ma on płynną konsystencję, nakładamy cienką warstwę na paznokieć i czekamy około 60 sekund, aż wyschnie. Po takim czasie możemy bezpiecznie przejść do Step 2.

Step 2 NailPREP mocno odtłuszcza naturalną płytkę. Jest to bardzo ważny etap, ponieważ paznokieć może być natłuszczony przez stosowanie lipofilowych odżywek, kremów do rąk, oliwek itd. Mocno natłuszczona płytka ma problem z przyczepnością, dlatego tak ważne jest stosowanie preparatu odtłuszczającego. Doskonale nadaje się pod masę żelową, akrylożelową oraz lakier hybrydowy. Ma płynną konsystencję, nakładamy bardzo cienką warstwę preparatu uważając aby nie nałożyć na skórki i wały okołopaznokciowe. Czekamy około 30 sekund, aż wyschnie. NailPREP można nałożyć kilka warstw, jeżeli płytka jest mocno natłuszczona.

Step 3 NailPRIMER Acid Free to bezkwasowy płyn wytrawiający powierzchnię płytki paznokciowej i zwiększający przyczepność nakładanych lakierów hybrydowych, żeli oraz akrylożeli. Polecany jest w szczególności przy tzw „trudnych paznokciach” i problemach związanych ze słabą przyczepnością. Im większa jest przyczepność płytki, tym trwalszy jest manicure. Stosowanie primera minimalizuje także ryzyko zapowietrzenia paznokci, które wpływa na ich estetykę oraz kondycję. W miejscu zapowietrzenia mogą gromadzić się zanieczyszczenia, te dają idealne warunki do rozwoju bakterii. Primer bezkwasowy jest jednym z dwóch podstawowych rodzajów primerów. Bezkwasowa formuła jest łagodniejsza i idealnie sprawdzi się wśród osób, które mają słabą płytkę. NailPRIMER Acid Free nakładamy cienką warstwę tylko na naturalną i nieuszkodzoną płytkę paznokcia! Ważne aby nie nakładać go na skórki oraz wały okołopaznokciowe! Czekamy około 30 sekund aż odparuje, po tym czasie nakładamy bazę, żel lub akrylożel i utwardzamy w lampie UV.

Jeżeli macie delikatną płytkę, dla których NailPRIMER Acid Free jest za mocny, koniecznie wypróbujcie Step 3+ NailPRIMER D-panthenol & Vitamin E! Posiada bezkwasową formułę wzbogaconą w D-pantenol i Witaminę E. Produkt ma całkowicie inną konsystencję, delikatnie żelową. Nakładamy bardzo cienką warstwę tego preparatu i czekamy około 30 sekund. Preparat może zostawić delikatny, klejący się film. Nakładamy bazę, żel lub akrylożel i utwardzamy w lampie UV!

Pamiętajcie również, że wszystkie zabiegi pielęgnacyjne na dłonie robimy dopiero po skończonym manicure! Przed stylizacją nie stosujemy peelingu, maski, kremu oraz nie wykonujemy masażu. Aplikując te preparaty przed skończeniem stylizacji powodujemy natłuszczenie płytki, co może źle wpłynąć na trwałość całej stylizacji.

Z tak przygotowaną płytką możemy cieszyć się perfekcyjnym manicure! #jestemperfect

HelpLIQUID+ step 1 - płyn do paznokci ze składnikami przeciwgrzybicznymi i przeciwbakteryjnymi 15 ml NailPREP step 2 - płyn odtłuszczający do paznokci 15 ml NailPRIMER step 3 - płyn wytrawiający do paznokci bezkwasowy 15 ml

 

 

Polecane produkty

HelpLIQUID+  step 1 - płyn do paznokci ze składnikami przeciwgrzybicznymi i przeciwbakteryjnymi 15 ml

HelpLIQUID+ step 1 - płyn do paznokci ze składnikami przeciwgrzybicznymi i przeciwbakteryjnymi 15 ml

Preparat do paznokci ze składnikami o działaniu przeciwgrzybiczym, antywirusowym i antybakteryjnym. Zaleca się stosować go przed każdą styli...
NailPREP step 2 - płyn odtłuszczający do paznokci 15 ml

NailPREP step 2 - płyn odtłuszczający do paznokci 15 ml

Płyn odtłuszczający płytkę paznokciową oraz zwiększający przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć....
NailPRIMER step 3 - płyn wytrawiający do paznokci bezkwasowy 15 ml

NailPRIMER step 3 - płyn wytrawiający do paznokci bezkwasowy 15 ml

Płyn wytrawiający powierzchnię płytki paznokciowej, podwyższający jakość i trwałość stylizacji....
NailPRIMER step 3+ płyn wytrawiający do paznokci bezkwasowy - d-pantenol, witamina E 15ml

NailPRIMER step 3+ płyn wytrawiający do paznokci bezkwasowy - d-pantenol, witamina E 15ml

Płyn wytrawiający powierzchnię  płytki paznokciowej podwyższający jakość i trwałość stylizacji. Mając na uwadze delikatną płytkę paznokci wy...