Wielozadaniowość pudrów akrylowych

30-09-2020

 

 

 

Nowe pudry akrylowe w Perfect Lady!

 

W ostatnim czasie wprowadziliśmy 3 nowe kolekcje pudrów akrylowych:

- Diamond Multipowder all in one

- Diamond Multipowder Colours all in one

- Natural French Acrylic Powder

Poniżej przedstawiamy różnicę pomiędzy naszymi pudrami i podpowiadamy, w jaki sposób można je wykorzystać!

 

Diamond Multipowder all in one oraz Diamond Multipowder Colours all in one

              To wielozadaniowe pudry akrylowe, różnica między tymi dwiema kolekcjami to ich kolorystyka. W pierwszej kolekcji mamy 3 produkty przezroczyste o delikatnych odcieniach. W drugiej kolekcji znajduje się aż 15 soczystych, mocno kryjących kolorów.

Proszki akrylowe z obu kolekcji w połączeniu z płynem akrylowym AcrylicLIQUID Acid Free tworzą szybkoschnącą masę akrylową. Dzięki temu jesteśmy w stanie skrócić czas pracy.

Na czym polega ich wielozadaniowość?

  1. Możemy na nich wykonać szkielet przy przedłużeniu na tipsie oraz na formie. Idealnie sprawdzą się również przy budowie, dopełnieniu oraz poprawkach. Nie bez powodu mówimy, że mają diamentową siłę!
  2. W przezroczyste proszki bez problemu można wtopić kolorowe ozdoby. Nawet przy grubszej warstwie bardzo dobrze eksponują ich intensywne kolory.
  3. Do proszków można dosypać kolorowe brokaty i „niedbale” wymieszać aby uzyskać efekt marmurka pełnego blasku. Pięknym połączeniem jest czerwony akryl ze złotym brokatem, chabrowy błękit ze srebrem lub jeżeli chcemy delikatną klasykę to biały akryl z cudownym glimmer effect. To tylko przykładowe propozycje, ogranicza nas tylko wyobraźnia.
  4. Kolekcja Diamond cudownie sprawdzi się wśród miłośniczek lepienia ozdób przestrzennych na paznokciach. W łatwy sposób można uzyskać spektakularny efekt!
  5. Możesz nimi wzmocnić manicure hybrydowy aby był twardszy i mocniejszy! W jaki sposób? To proste! Nieutwardzony kolor lub top posypujesz równomiernie pudrem akrylowym i dopiero po tej czynności utwardzasz!
  6. Możesz je mieszać z żelami aby uzyskać całkowicie nowe kolory i efekty.
  7. Kolorowymi pudrami w prosty sposób zrobisz jedne z ponadczasowych stylizacji: efekt dymu, sweterka, geometrycznych wzorów oraz ombre.

Natural French Acrylic Powder

              To jest trzecia nasza kolekcja, a wasz bestseller. Wprowadziliśmy ją z myślą o osobach, które kochają francuski manicure. Tutaj znajdziecie 4 produkty idealnie dobrane kolorystycznie do French manicure. Ekstremalnie intensywną biel, całkowicie kryjący róż i beż, a także przezroczysty clear.

French konstrukcyjny daje Ci bardzo duże możliwości, możesz przedłużać płytkę do upragnionej długości. Najpierw budujesz szkielet, później na nim tworzysz french konstrukcyjny. Ogromną zaletą tej kolekcji jest krycie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zakamuflować niedoskonałości naturalnej płytki.

Coraz modniejszy staje się kolorowy French manicure, nas to niezmiernie cieszy, bo uwielbiamy kolory! Dlatego przy konstrukcji linii uśmiechu możesz użyć pudrów kolorowych z kolekcji Diamond Multipowder Colours all in one! Jeżeli lubisz przykuwać uwagę dodaj do linii uśmiechu nasze brokaty- efekt gwarantowany!