Base&Top Titan power 2in1 15 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: NC-BTT-15
  • szt.
  • Cena netto: 9,35 zł 11,50 zł

Baza i Top są niezbędne podczas wykonywania stylizacji lakierami klasycznymi, dlatego stworzyliśmy wielofunkcyjny produkt- Base&Top Tytan Power 2in1. Służy zarówno do aplikacji pod lakiery klasyczne, jako baza, a także jako top na zakończenie stylizacji.

Formuła została wzmocniona tytanem, aby zwiększyć wytrzymałość naturalnych paznokci i wspomóc ochronę przed rozdwajaniem się płytki. Doskonała przyczepność do płytki przedłuża skutecznie trwałość manicure. Baza wyrównuje wizualnie nierówności znajdujące się na paznokciach i chroni przed przebarwieniami spowodowanymi kolorowymi lakierami. Zastosowana jako top nadaje efekt pięknego połysku, a także chroni kolor przed odpryskiwaniem i ścieraniem. Base&Top Tytan Power 2in1 można stosować również zamiast odżywki, w celu wzmocnienia warstwą produktu od zewnątrz uszkodzonych paznokci.

#JestemPerfect


Sposób użycia:

Nałóż jedną warstwę produktu na oczyszczoną płytkę paznokci w celu wzmocnienia i zabezpieczenia manicure. Pozostaw do wyschnięcia na około 2 minuty. Nałóż wybrany kolor, osusz, a następnie aplikuj preparat. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia na 2-3 min.
Tytan Power 2in1. Base & Top można stosować zamiast odżywki. Oczyść i osusz naturalne paznokcie. Nanieś jedną warstwę preparatu i pozostaw do wyschnięcia na około 2 minuty. Nałóż drugą warstwę i pozostaw na 2-3 minuty. Nakładaj ponownie co 2-4 dni, aby wzmocnić paznokcie.

-->