Brush Cleaner protection & longer use 250 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CL-BCAG-250
  • szt.
  • Cena netto: 9,67 zł 11,90 zł

Płyn szybko i dokładnie usuwa akryl, żel oraz akrylożel z pędzelka. Stosowany przed rozpoczęciem stylizacji z użyciem masy akrylowej zwiększa sprężystość włosia, a także zmniejsza zużycie płynu akrylowego.  

Pędzle to jeden z najważniejszych narzędzi każdej stylistki dlatego tak ważne jest dbanie i utrzymanie ich w czystości. Ich żywotność w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób o nie dbamy. Pamiętaj, żeby po skończonej pracy nie zostawiać pędzla samego, ponieważ resztki masy akrylowej i żelowej mogą skleić włosie i nie uda się go już odratować. Brush Cleaner protection & longer use nie tylko utrzymuje je w czystości, lecz także konserwuje włosie i przedłuża okres ich użytkowania.

#JestemPerfect


Sposób użycia:


Płyn odlej do pojemniczka i zamocz w nim włosie pędzla na kilka minut. Można go przetrzeć o wacik bezpyłowy lub pozostawić do wyschnięcia. W ten sposób pozbędziesz się wszelkiego rodzaju grudek, pyłków i resztek akrylu który wniknął w głąb włosia. W razie konieczności czynność powtórz, aż będziesz miała pewność, że nie ma już na nim żadnych zanieczyszczeń.

-->